O'zMU » Yangiliklar » Мустақил- изланувчилар ва таянч докторантларнинг мутахасислик фанларидан малакавий имтихон топширувчилар рўйҳати

Мустақил- изланувчилар ва таянч докторантларнинг мутахасислик фанларидан малакавий имтихон топширувчилар рўйҳати

Мутахассислик фанлари

01.01.01- Математик анализ

22.02.2018 йил Математика факультети, соат 14.00да 304 хона

1.

Рахматуллаев

Анасбек

Мухаммаджонович

В.И.Романовский номидаги математика институти

мустақил-изланувчи

01.01.01- Математик анализ

01.01.02 – Дифференциал тенгламалар ва математик физика

24.02.2018 йил Математика факультети, соат 14.00да 309хона

1.

Жураев

Даврон

Аслонқулович

Қаши давлат университети

 

 

мустақил-изланувчи

01.01.02 – Дифференциал тенгламалар ва математик физика

2.

Хасанов

Музаффар

Машарипович

Ургенч Давлат университети

таянч

докторант

 

01.01.02 – Дифференциал тенгламалар ва математик физика

3.

Сафаров

Жўрабек

Шакарович

В.И.Романовский номидаги математика институт

 

таянч

докторант

 

01.01.02 – Дифференциал тенгламалар ва математик физика

4.

Алимов Хаким  Неъматович

Самарқанд давлат университети

 

 

мустақил-изланувчи

01.01.02 – Дифференциал тенгламалар ва математик физика

 

01.01.03 – Ҳисоблаш математикаси ва дискрет математика

23.02.2018 йил Математика факультети соат 14.00да 402 хона

  1.

Ахмедов

Дилшод

Машрабович

В.И.Романовский номидаги математика институти

мустақил-изланувчи

01.01.03 – Ҳисоблаш математикаси ва дискрет математика

2.

Болтаев

Нурали

Давлятович

В.И.Романовский номидаги математика институти

мустақил-изланувчи

01.01.03 – Ҳисоблаш математикаси ва дискрет математика

3.

Болтаев Нурали Давлятович

В.И.Романовский номидаги математика институти

таянч

докторант

 

01.01.03 – Ҳисоблаш математикаси ва дискрет математика

01.01.05 – Эҳтимоллар назарияси ва математик статистика

22.02.2018йил Математика факультети соат 14.00да  308 хона

  1.

Абдикаликов

Фархад

Абдижалиевич

Ўзбекистон Миллий университети

мустақил-изланувчи

01.01.05 – Эҳтимоллар назарияси ва математик статистика

02.00.03 – Органик кимё

15.02. 2018 йил Кимё  факультети  соат 14 00да 418 хона

1.

Ортиков

Илхомжон

Собирович

ЎзРФА

Ўсимлик моддалар кимёси институти

мустақил-изланувчи

02.00.03 – Органик кимё

2.

Исмаилов

Дилноза

Сафаралиевна

ЎзРФА

Ўсимлик моддалар кимёси институти

таянч

докторант

02.00.03 – Органик кимё

3.

Олимова

Манзура

Илхомовна

ЎзРФА

Ўсимлик моддалар кимёси институти

таянч

докторант

02.00.03 – Органик кимё

4.

Насруллаев

Азизбек

Озодович

ЎзРФА

Ўсимлик моддалар кимёси институти

мустақил-изланувчи

02.00.03 – Органик кимё

02.00.04 – Физик кимё

28.02. 2018 йил соат 14.00да   Кимё факультети соат 14.00да   418 хона

1.

­Ғуломова

Ирода

Ботиржоновна

Ўзбекистон Миллий университети

мустақил-изланувчи

02.00.04 – Физик кимё

2.

Адизов

Шахобиддин

Мухаммадович

ЎзРФА

Ўсимлик моддалар кимёси институти

мустақил-изланувчи

02.00.04 – Физик кимё

3.

Рашидова

Камила

Хамидовна

Ўзбекистон Миллий университети

мустақил-изланувчи

02.00.04 – Физик кимё

03.00.08 Одам ва хайвонлар физиологияси

22.02.2018 йил  Биология факультети соат 14.00  127хона

1.

Гайибов

Улуғбек

Гаппаржанович

ЎзРФА биоорганик кимё институти

мустақил-изланувчи

03.00.08-Одам ва хайвонлар физиологияси

2.

Комилов

Эсохон

Жўраевич

ЎзРФА биоорганик кимё институти

мустақил-изланувчи

03.00.08-Одам ва хайвонлар физиологияси

3.

Каримова

Иродахон

Иброхимжоновна

Ўзбекистон Миллий университети

мустақил-изланувчи

03.00.08-Одам ва хайвонлар физиологияси

03.00.10 - Экология

20.02.2018 йил Биология факультети соат 14.00  336 хона

1.

Дусимбетов Баҳодир

Олимбаевич

ЎзРФА Қорақолпоғистон бўлими Қорақолпоистон табиий фанлар институти

таянч

докторант 

03.00.10 - Экология

05.01.01-Муҳандислик геометрияси ва компьтер гафикаси. Аудио ва видеотехнологиялари

24.02.2018йил Математика факультети соат 14.00да 210 хона

1.

Ачилова

Дилноза

Ахматовна

 

Тошкент ирригация ва қишлоқ хўжалиги механизациялаш институти

таянч

докторант 

05.01.01-Муҳандислик геометрияси ва компьтер гафикаси. Аудио ва видеотехнологиялари

                   05.01.07 – Математик  моделлаштириш. Сонли усуллар ва дастурлар мажмуи

26.02.2018йил Математика факультети соат 14.00да 210хона

1.

Файзиев

Бекзоджон

Муртазаевич

Самарқанд давлат университети

 

 

мустақил-изланувчи

05.01.07 – Математик  моделлаштириш. Сонли усуллар ва дастурлар мажмуи

2.

Бабажанов

Мўмин

Ражабоевич

ТАТУ хузуридаги АКТИИМ

таянч

докторант 

05.01.07 – Математик  моделлаштириш. Сонли усуллар ва дастурлар мажмуи

3.

Нарманов

Отабек

Абдугаппарович

ТАТУ хузуридаги АКТИИМ

таянч

докторант 

05.01.07 – Математик  моделлаштириш. Сонли усуллар ва дастурлар мажмуи

07.00.01 – Ўзбекистон тарихи

14.02.2018 йил Тарих факультети соат 14:00 да 107 хона

1.

Тухтабоева

Дилафрузхон

Эргашевна

Ўзбекистон Миллий университети

 

таянч

докторант

07.00.01 – Ўзбекистон тарихи

2.

Мамарагимов

Акмал

Холмуминович

Низомий номидаги Тошкент давлат педагогика университети

мустақил изланувчи

07.00.01 – Ўзбекистон тарихи

3.

Азизов

Илдар

Рафаелович

Низомий номидаги Тошкент давлат педагогика университети

мустақил изланувчи

07.00.01 – Ўзбекистон тарихи

4.

Ўразбаев

Неъмат Камилович

Ўзбекистон Миллий университети

 

мустақил изланувчи

07.00.01 – Ўзбекистон тарихи

5.

Хушвақтов

Хусан

Очилбоевич

Ўзбекистон Миллий университети

 

мустақил изланувчи

07.00.01 – Ўзбекистон тарихи

6.

Хомитов

Равшан

Хомитович

Ўзбекистон Миллий университети

 

мустақил изланувчи

07.00.01 – Ўзбекистон тарихи

7.

Яхяаева

Адолат

Ходжиевна

 

Низомий номидаги Тошкент давлат педагогика университети

мустақил изланувчи

07.00.01 – Ўзбекистон тарихи

8.

Рашидова

Феруза

Шомухаммедовна

Самарқанд давлат университети

мустақил изланувчи

07.00.01 – Ўзбекистон тарихи

9.

Пулатов

Юсуф

Эгамбердиевич

Фарғона Давлат университети

мустақил изланувчи

07.00.01 – Ўзбекистон тарихи

10.

Алохунов

Алишер

Ахмаджонович

Фарғона Давлат университети

мустақил изланувчи

07.00.01 – Ўзбекистон тарихи

11.

Юсупова

Севара

Низамитдиновна

Андижон Давлат Университети

таянч

докторант

07.00.01 – Ўзбекистон тарихи

09.00.03.-Фалсафа тарихи

28.02.2018 йил Ижтимоий фанлар факультети соат 10.00 да 416 хона

<!--[if !supportLists]-->1.      <!--[endif]--> 

 

Хожиев

Тунис

Нуркосимович

Ўзбекистон Миллий университети

 

таянч

докторант

09.00.03-Фалсафа тарихи

<!--[if !supportLists]-->2.      <!--[endif]--> 

Тошов

Хуршид

Илхомович

Ўзбекистон Миллий университети

 

таянч

докторант

09.00.03-Фалсафа тарихи

11.00.01 – Табиий география

21.02.2018йил  Геология  ва география факультети соат 14.00да   214-хона

1

Ярашев

Қувондиқ

Сафарович

Самарқанд давлат университети

таянч

докторант

11.00.01 – Табиий география 

2

Бадалов

Ўткир

Бадал ўғли

Самарқанд давлат университети

мустақил-изланувчи

11.00.01 – Табиий география 

3

Расулов

Анварь

Баходирович

Низомий номидаги Тошкент давлат педагогика университети

мустақил-изланувчи

11.00.01 – Табиий география 


11.00.02 – Иқтисодий  ва ижтимоий  география

23.02.2018йил  Геология  ва география факультети соат 14.00да   214-хона

1

Равшанов

Аликул

Худойбердиевич

Самарқанд давлат университети

мустақил-изланувчи

11.00.02 – Иқтисодий  ва ижтимоий  география


11.00.05 – Атроф мухитни мухофаза килиш ва табиий ресурслардан оқилона фойдаоаниш

26.02.2018йил  Геология  ва география факультети соат 14.00да   214-хона

1

Якубжонова

Шохсанам

Тошкенбоевна

 

Низомий номидаги Тошкент давлат педагогика университети

мустақил-изланувчи

11.00.05 – Атроф мухитни мухофаза килиш ва табиий ресурслардан оқилона фойдаоаниш

13.00.02 – Таълим ва тарбия назарияси ва методикаси (соҳалар бўйича)

23.02.2018йил Физика факультети соат 14.00да 216 хона

1

Эшкулов

Асатулло

Абдуллаевич

Тошкент давлат техника университети

мустақил-изланувчи

13.00.02 – Таълим ва тарбия назарияси ва методикаси (соҳалар бўйича)

2

Ашурова

Дилфуза

Набиевна

Ўзбекистон Миллий университети

 

мустақил-изланувчи

13.00.02 – Таълим ва тарбия назарияси ва методикаси (соҳалар бўйича)

19.00.03- Инсон касбий фаолияти психологияси (номи)

22.02.2018 йил йил, Ижтимоий фанлар факультети  соат 14.00 да 420-хона

1

Махмудов Азамжон Мухтарович

Низомий номидаги Тошкент давлат педагогика университети

мустақил-изланувчи

19.00.03-Инсон касбий фаолияти психологияси

19.00.05 –Ижтимоий психология. Этнопсихология

23.02.2018 йил, Ижтимоий фанлар факультети  соат 14.00 да 420-хона

1

Шаропова Сабохат Джабборовна

Гулистон давлат университети

мустақил-изланувчи

19.00.05 –Ижтимоий психология. Этнопсихология

2

Мухторов

Отабек

Шухратжанович

Андижон давлат университети

мустақил-изланувчи

19.00.05 –Ижтимоий психология. Этнопсихология

19.00.06 – Ёш ва педагогик психология.ривожланиш психологияси

23.02.2018 йил, Ижтимоий фанлар факультети  соат 14.00 да 420-хона

<!--[if !supportLists]-->1.      <!--[endif]--> 

Тожибоева

Гулхумор

Рахмонжоновна

Андижон давлат университети

мустақил-изланувчи

19.00.06 – Ёш ва педагогик психология.ривожланиш психологияси

23.00.02 - Сиёсий  институтлар, жараёнлар ва технологиялар

21.02.2018 йил Ижтимоий фанлар факультети  соат 14.00 да 316 хона

1.

Ражабов

Хабибулло

Ибодуллаевич

Тошкент темир йўл муҳандислари институти

таянч

докторант

23.00.02 - Сиёсий  институтлар, жараёнлар ва технологиялар

2.

Саидов

Санжар

Шавкатович

Ўзбекистон Давлат Жахон тиллар университети

таянч

докторант

23.00.02 - Сиёсий  институтлар, жараёнлар ва технологиялар

3.

Замонов

Зокир

Турғинович

Ўзбекистон Давлат Жахон тиллар университети

таянч

докторант

23.00.02 - Сиёсий  институтлар, жараёнлар ва технологиялар

4.

Миркамилов

Анваржон

Казимжанович

Ўзбекистон Республикаси Президенти ҳузуридаги Давлат бошқаруви академияси

таянч

докторант

23.00.02 - Сиёсий  институтлар, жараёнлар ва технологиялар

5.

Каржанов

Ахрор

Рустамович

Ўзбекистон Республикаси Президенти ҳузуридаги Давлат бошқаруви академияси

таянч

докторант

23.00.02 - Сиёсий  институтлар, жараёнлар ва технологиялар

Қўшимчалар

Умумий биология

21.02.2018 йил Биология факультети соат 14.00  203 хона

1.

Гайибов

Улугбек Гаппаржанович

 

ЎзРФА Биоорганик кимё институти

 

мустақил-изланувчи

 

03.00.08-Одам ва хайвонлар физиологияси

2.

Тураев

Озод

Суннаталиевич

ЎзРФА Геномика ва биоинформатика маркази

таянч

докторант

03.00.03-

Молекуляр биология.

Моликуляр генетика.

Молекуляр биотехнология

Замбуруғлар биологияси ва физиологияси

20.02.2018 йил Биология факультети   соат 14.00  220 хона

1.

Паттаева

Мохичехра

Абдусатторова

Ўзбекистон Республикаси Фанлар академияси Микробиология институти

мустақил-изланувчи

 

 

03.00.04 –Микробиология ва вирусология

Молекуляр биология

27.02.2018 йил  Биология факультети  соат 14.00  109 хона

1.

Гайибов

Улугбек Гаппаржанович

 

ЎзРФА Биоорганик кимё институти

 

мустақил-изланувчи

 

03.00.08-Одам ва хайвонлар физиологияси

2.

Паттаева

Мохичехра

Абдусатторова

Ўзбекистон Республикаси Фанлар академияси Микробиология институти

мустақил-изланувчи

 

 

03.00.04 –Микробиология ва вирусология

Сиёсат назарияси ва методологияси                                                                                                                                                                                                                                         

19.02.2018 йил Ижтимоий фанлар факультети  соат 14.00да 316 хона

1.

Кувандиков

Иляс

Тулакулович

Ўзбекистон Давлат Жахон тиллар университети

мустақил-изланувчи

23.00.03-Сиёсий маданият ва мафкура

2.

Жуманиёзов

Бекзод

Очилович

Ургенч Давлат университети

мустақил-изланувчи

23.00.02-Сиёсий  институтлар, жараёнлар ва технологиялар

3.

Холмахматов

Азим

Хазраткулович

Ўзбекистон Миллий университети

 

таянч

докторант

23.00.02 - Сиёсий  институтлар, жараёнлар ва технологиялар

4.

Хидиров

Журабек

Абдурасулович

Тошкент архитектура – қурилиш институти

мустақил-изланувчи

23.00.03- Сиёсий маданият ва мафкура

5.

Шакаров

Уктам

Бердибоевич

Тошкент архитектура – қурилиш институти

мустақил-изланувчи

23.00.03- Сиёсий маданият ва мафкура

6.

Юсупова

Элеонора

Фердинандовна

Низомий номидаги Тошкент давлат педагогика университети

мустақил-изланувчи

23.00.03- Сиёсий маданият ва мафкура

7.

Маматов

Ғанишер

Сапиевич

Ўзбекистон Давлат Жахон тиллар университети

мустақил-изланувчи

23.00.02 - Сиёсий  институтлар, жараёнлар ва технологиялар

8.

Журабекова Хабиба Мадаминовна

Андижон давлат университети

мустақил-изланувчи

23.00.02 - Сиёсий  институтлар, жараёнлар ва технологиялар

Амалий сиёсатшунослик

24.02.2018 йил Ижтимоий фанлар факультети  соат 14.00да 316 хона

1.

Кувандиков

Иляс

Тулакулович

Ўзбекистон Давлат Жахон тиллари университети

мустақил-изланувчи

23.00.03- Сиёсий маданият ва мафкура

2.

Жуманиёзов

Бекзод

Очилович

Ургенч Давлат университети

мустақил-изланувчи

23.00.02 - Сиёсий  институтлар, жараёнлар ва технологиялар

3.

Холмахматов

Азим

Хазраткулович

Ўзбекистон Миллий университети

 

таянч

докторант

23.00.02 - Сиёсий  институтлар, жараёнлар ва технологиялар

4.

Хидиров

Журабек

Абдурасулович

Тошкент архитектура – қурилиш институти

мустақил-изланувчи

23.00.03- Сиёсий маданият ва мафкура

5.

Шакаров

Уктам

Бердибоевич

Тошкент архитектура – қурилиш институти

мустақил-изланувчи

23.00.03- Сиёсий маданият ва мафкура

6.

Юсупова

Элеонора

Фердинандовна

Низомий номидаги Тошкент давлат педагогика университети

мустақил-изланувчи

23.00.03- Сиёсий маданият ва мафкура

7.

Маматов

Ғанишер

Сапиевич

Ўзбекистон Давлат Жахон тиллар университети

мустақил-изланувчи

23.00.02 - Сиёсий  институтлар, жараёнлар ва технологиялар

8.

Журабекова Хабиба Мадаминовна

Андижон давлат университети

мустақил-изланувчи

23.00.02 - Сиёсий  институтлар, жараёнлар ва технологиялар

Этносоциология

21.02.2018 йил Ижтимоий фанлар факультети  соат 15.00да 409 хона

1

Рахимова Шахноза

Анварьовна

Ўзбекистон Миллий университети

мустақил-изланувчи

22.00.03 – Ижтимоий  онг ва ижтимоий жараёнлар  социологияси (социологик тахлил

Замоновий социологик методологиялар ва назариялар

22.02.2018 йил Ижтимоий фанлар факультети  соат 15.00да 409 хона

1

Рахимова Шахноза

Анварьовна

Ўзбекистон Миллий университети

мустақил-изланувчи

22.00.03 – Ижтимоий  онг ва ижтимоий жараёнлар  социологияси (социологик тахлил)

Замонавий фалсафанинг онтологик муаммолари

26.02.2018 йил Ижтимоий фанлар факультети  соат 10.00да 416 хона

1

Юсубов

Жалолиддин

Кадамович

Ўзбекистон Миллий университети

мустақил-изланувчи

09.00.04-Ижтимоий фалсафа

2.

Сиддиков

Илёсжон

Бахромович

Фарғона давлат университети

мустақил-изланувчи

09.00.04-Ижтимоий фалсафа

Фан фалсафаси. Техника фалсафаси

21.02.2018 йил Ижтимоий фанлар факультети соат 10.00да 416 хона

1.

Юсубов

Жалолиддин

Кадамович

Ўзбекистон Миллий университети

мустақил-изланувчи

09.00.04-Ижтимоий фалсафа

2.

Сиддиков

Илёсжон

Бахромович

Фарғона давлат университети

мустақил-изланувчи

09.00.04-Ижтимоий фалсафа

Квант электроникаси

23.02.2018 йил Физика факультети соат 14.00да 433 хона

1.

Тўраев

Акмал

Атаевич

 

ЎзРФА Физика-қуёш ИИЧБ

мустақил-изланувчи

01.04.10 – Ярим ўтказгичлар

2.

Каманов

Бекзод

Махрамович

ЎзРФА Физика-қуёш ИИЧБ

мустақил-изланувчи

01.04.10 – Ярим ўтказгичлар

3.

Каримов

Абдувахоб

Абдусатторович

ЎзРФА Физика-қуёш ИИЧБ

мустақил-изланувчи

01.04.10 – Ярим ўтказгичлар

Қаттиқ жисмлар физикаси

23.02.2018йил Физика факультети соат 14.00да 407 хона

1.

Тўраев

Акмал

Атаевич

 

ЎзРФА Физика-қуёш ИИЧБ

мустақил-изланувчи

01.04.10 – Ярим ўтказгичлар

2.

Каманов

Бекзод

Махрамович

ЎзРФА Физика-қуёш ИИЧБ

мустақил-изланувчи

01.04.10 – Ярим ўтказгичлар

3.

Каримов

Абдувахоб

Абдусатторович

ЎзРФА Физика-қуёш ИИЧБ

мустақил-изланувчи

01.04.10 – Ярим ўтказгичлар